scroll down
Soustředíme se na přesná
data
Zjistit více

Co umíme fakt skvěle

Business Intelligence

Zpracování dat. Efektivnější rozhodování. Účinná implementace.

Data Warehouse

Analýza úložišť a potřeb klienta. Ukládání dat. Okamžitý přístup k informacím.

Poradenství

Řešení problémů. Optimalizace procesů. Převádění trendů do praxe.

S kým vlastně máte tu čest

Jsme česká společnost Gesteem a řadíme se mezi přední evropské špičky v oblasti Business Intelligence řešení. Počátek našeho působení datujeme do roku 1993, kdy se přímo nabízelo přinést na trh takové možnosti, které tu doposud nebyly.
Gesteem Gesteem Gesteeem Gesteeem

Poskytujeme:

  • Business Intelligence: Pomůžeme vám odemknout sílu vašich dat tím, že vám poskytneme nástroje, které potřebujete k informovaným obchodním rozhodnutím. Naši pracovníci v oblasti dat implementovali již řadu firemních řešení pro bezpočet firem a jsme připraveni pomoci i vám.
  • Data Warehouse: Máme dlouholeté zkušenosti v oblastech od datových skladů až po rozsáhlá datová řešení a jsme připraveni vám navrhnout řešení na míru. Zanalyzujeme vaše datová úložiště a potřeby, abychom mohli vytvořit vhodný datový sklad se všemi modely, procesy a rozhraními, abyste mohli mít vždy všechny potřebné informace po ruce.
  • Poradenství: Naši špičkoví odborníci jsou vám připraveni pomoci v mnoha oblastech vašeho podnikání. Pokrýváme témata od obchodní strategie až po hluboké technické záležitosti. Všichni naši odborníci mají více než 10 let zkušeností a drží krok s nejnovějšími trendy.

I přesto, že jsme „z malé země“, jsou naše ambice světové – působíme celkově ve třech zemích Evropy a naše partnery byste našli ve více než 10 zemích světa. Obzvláště pyšní jsme také na naše spojenectví s firmami jako je Microsoft, WhereScape, SAS a dalšími. Čeho, nebo spíše koho, si však vážíme nejvíc, jsou naši zaměstnanci, ke kterým přistupujeme jako k rodině.

Podobně jako rodina držíme ve všech ohledech pospolu a všem poskytujeme dostatek prostoru pro seberealizaci a kariérní postup. Možnosti uplatnění u nás přitom najdou i čerství absolventi.

Důležitým milníkem pro nás byl rok 2013, kdy jsme založili slovenskou pobočku. V roce 2016 pak dochází k celkovému rebrandingu společnosti, který byl takovým „předvojem“ k roku 2017, kdy měníme formu podnikání na akciovou společnost.

V naší práci se zaměřujeme především na integraci dat a systémů, optimalizaci informačních toků, konzultace a komplexní řešení v oblasti Business Intelligence. Při návrzích veškerých našich řešení maximálně zohledňujeme přání klientů a dokážeme tak vytvořit řešení opravdu „na míru“.

Více informací

Proč budete spolupráci s námi milovat

Jsme firmou s mnohaletými zkušenostmi. Chceme našim klientům přinášet taková řešení, která posunou jejich podnikání vpřed. Mnohdy se totiž stává, že má klient velkou spoustu dat, která však nedokáže efektivně vyhodnotit.

O to, aby byla klientova očekávání naplněna na 100 %, se pak stará náš tým profesionálů. Neexistuje zadání či požadavek, který neumíme vyřešit. Děláme naše řešení efektivní, protože chceme, aby bylo efektivní i vaše podnikání.

01
Žádný projekt pro nás není příliš velký
a s každým projektem posunujeme své možnosti.
02
Za poslední dva roky jsme vyřešili přes 40 zadání.
Celkově jsme našim klientům věnovali více než 100 tisíc hodin.
03
Chceme pro vás dlouhodobou prosperitu.
Proto naše řešení děláme nejen profesionálně, ale i nadčasově.

S kým už jsme spolupracovali

logo arrow logo microsoft logo iconics logo WhereScape
Gesteem

Pojďme přemýšlet společně

Spojme síly

a pozvedněme vaše podnikání

Ve dvou (a více) lidech se to přeci vždycky táhne líp a nemusí se jednat jen o těžký povoz. Vaše zadání či případné problémy projdeme vždy co nejdetailněji, abychom tak zajistili to, že navržené kroky povedou k co největší efektivitě.
Vsaďte na naše služby a zjistěte o svém podnikání i to, co jste možná zatím netušili!

Uděluji souhlas s tím, aby společnost Gesteem a.s. zpracovávala mé osobní údaje pro firemní účely.

Co by vám nemělo uniknout

Abychom zabezpečili to, že vám na našem webu budeme nabízet jen ten nejlepší uživatelský zážitek, využíváme tzv. cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím